PUBLICYSTYKA

10:9! Cios za cios przy Staszica

Za nami piąta kolejka rozgrywek Ligi Nike Playarena, czyli zmagań futbolu sześcioosobowego, które odbywają się na orlikach przy ul. Warszawskiej i Staszica. Wydarzeniem minionego weekendu było niezwykle emocjonujące spotkanie Newell's Old Boys z Biurem Rachunkowym Skarbiec, zakończone zwycięstwem "Argentyńczyków" 10:9.

Jak zgodnie ocenili obserwatorzy, był to jeden z najlepszych meczów w historii jastrzębskiej Playareny. Trzy gole dla zwycięzców zdobył niezawodny Patryk Dudziński, a po dwa dołożyli Krzysztof Łaciok i Artur Łaciok. Stawkę strzelców uzupełnili Kamil Grobelny, Krzysztof Sadowski i Wojciech Bilat. Dla pokonanych trafiali natomiast: Tymoteusz Gościniewicz (trzykrotnie), Paweł Drewczyński (dwukrotnie), Kamil Michalak, Daniel Antończyk, Marek Borowiecki i Kamil Budniok.

Na czele tabeli pozostała broniąca tytułu MG Wiśniówka, która tym razem dostała walkowera (w tym sezonie to aż 20:0) i jako jedyna ekipa ma na swoim koncie komplet punktów. Passy nie podtrzymała za to Wypożyczalnia24.net, która tylko zremisowała z Granat Team, dla którego hattricka ustrzelił Dawid Zięba. Ponadto do czołówki niemrawym początku zaczyna dołączać FHU Roma, czyli dawna ekipa NSZZ Solidarność KWK Zofiówka.

5. kolejka I ligi (7-8 października)
Newell's Old Boys - BR Skarbiec 10:9
Granat Team - Wypożyczalnia24.net 6:6
Elite Dream - Hawk 11:2
FHU Roma - Team Zdrooy 7:5
GKT Zofiówka - Fantasy Team 20:0 (walkower)
MG Wiśniówka - MKS Young Boys 20:0 (walkower)

6. kolejka I ligi (14-15 października)
Newell's Old Boys - Fantasy Team
MG Wiśniówka - BR Skarbiec
Wypożyczalnia24.net - Elite Dream
Hawk - Team Zdrooy
Granat Team - GKT Zofiówka
FHU Roma - MKS Young Boys

Źródło: playarena.pl

 

mg

DODAJ KOMENTARZ

KOMENTARZE