PUBLICYSTYKA

Miasto ma pełnomocnika

„Nawiązywanie oraz utrzymywanie kontaktów z potencjalnymi inwestorami, współpraca oraz organizacja spotkań z firmami konsultingowymi, agencjami nieruchomości oraz agencjami rekrutacyjnymi – między innymi w celu pozyskiwania inwestorów, przygotowanie, organizacja i udział w misjach gospodarczych” – to tylko część zadań, jakie czekają na Głównego Specjalistę – Pełnomocnika Prezydenta Miasta ds. Rozwoju Gospodarczego i Przedsiębiorczości.

Komu zostało powierzone to ważne i odpowiedzialne stanowisko? „W wyniku przeprowadzonego otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne stanowisko urzędnicze Głównego Specjalisty – Pełnomocnika Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój ds. Rozwoju Gospodarczego i Przedsiębiorczości, do zatrudnienia została wybrana pani Izabela Grela, zamieszkała w Wodzisławiu Śląskim” – informuje jastrzębski magistrat.

Jak podkreślono, kandydatka spełniła wszystkie wymagania niezbędne oraz w największym stopniu wymagania dodatkowe, określone w ogłoszeniu o naborze. Ukończyła studia wyższe, posiada doświadczenie w pracy w samorządzie terytorialnym, obsłudze inwestora oraz doświadczenie w zakresie kontaktów biznesowych.

Przypomnijmy, że pani Izabela Grela do końca ubiegłego roku pełniła funkcję asystenta Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój.

fot. archiwum

informacja własna

DODAJ KOMENTARZ

KOMENTARZE