PUBLICYSTYKA

Śmierć motorowerzysty

Policjanci z pszczyńskiej drogówki interweniowali we wtorek, 10 lipca, w pobliskich Krzyżowicach. Doszło tam do czołowego zderzenia samochodu i motoroweru. Niestety, pomimo reanimacji nie udało się uratować życia rannego 56-latka z Jastrzębia-Zdroju.

Informację o zderzeniu dyżurny pszczyńskiej komendy odebrał kilka minut po godzinie 8.00. Wynikało z niej, że na łuku drogi zderzyły się dwa pojazdy, samochód marki Citroen Berlingi i motorower. Policjanci, którzy udali się na miejsce, potwierdzili zgłoszenie. Poważnie ranny został motorowerzysta z Jastrzębia-Zdroju. Niezbędna była interwencja służb medycznych. Niestety, pomimo reanimacji, nie udało się uratować życia mężczyzny.

„Na chwilę obecną wiadomo, że kierowca samochodu był trzeźwy w momencie wypadku. Na kolejne fakty trzeba będzie jeszcze poczekać. W ich ocenie będą pomocne wyniki badania krwi przeprowadzone w warunkach laboratoryjnych, przesłuchania osób, analiza sporządzonych na miejscu wypadku oględzin i opinia specjalisty z zakresu rekonstrukcji przebiegu tego typu zdarzeń” – informuje KPP w Pszczynie.

 

KPP Pszczyna

DODAJ KOMENTARZ

KOMENTARZE